Levná dovolená v Chorvatsku

Apartmány v Chorvatsku

Nabídka ubytovacích zařízení v Chorvatsku je obrovská, najdete zde jak luxusní hotely, tak kempy. V naší nabídce pěkné Apartmány Chorvatsko jsme pro Vás vyb rali nádherné apartmány za přijatelné ceny v klidných místech nedaleko známých chorvatských měst.

Ubytování v Chorvatsku v apartmánech

Nevíte, co si z naší nabídky pěkné Apartmány Chorvatsko vybrat? Pak určitě neprohloupíte, když zvolíte letovisko Mala Luka, které se nachází na Omnišské riviéře nedaleko Omniše a Splitu. Je to malé tiché letovisko vhodné zejména pro rodiny s dětmi. Jsou zde krásná zákoutí, azurové moře a oblázkové a písčité pláže. Pokud si chcete užít bujařejšího nočního života, pak Vás jistě uspokojí nedaleký Omniš. Je zde mnoho možností, jak aktivně využít volný čas – výlety na ostrovy Brač a Hvar, rybí piknik, rafting či kanoing.

Místní speciality

Chorvatsko má řadu úžasných specialit, které při návštěvě musíte ochutnat. Apartmány z naší nabídky pěkné Apartmány Chorvatsko jsou situovány v klidných letoviscích, ve kterých najdete typické chorvatské podniky. Mezi chorvatské lahůdky patří kulen, speciality z ryb, pepřené slavonské klobásky atd.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup